تعمیر گیرنده دیجیتال استانی در اصفهان

گیرنده دیجیتال های فول اچ دی با قابلیت اچ ای وی سی HECV که از کدک H265 پشتیبانی میکند این ویژگی را دارد که شبکه های HD را پخش نماید لازم به ذکر است از تاریخ بهمن 1399 به بعد جهت دریافت و پخش شبکه های HD نیازمند تهیه دستگاه با پشتیبانی HEVC / H265 میباشید و گیرنده های نسل قبل توانایی پخش این شبکه ها را ندارند در مدل های دنای STB1031 , STB1011 و در مکسیدر مدل های MX-3 از کدک H265 پشتیبانی میکند.

نکته : گیرنده هایی که بروی کارتن و جعبه دستگاه (H264) نوشته شده باشد قابلیت دریافت شبکه های HD جدید ( از بهمن 1399 ببعد ) را نداشته و فقط آن دسته از دستگاه هایی که برروی جعبه عبارت (H265) را نوشته باشد HEVC بوده و شبکه های HD جدید را دریافت خواهد کرد . 

در برخی نمونه ها با پروگرام دستگاه به حالت 10 بیت ارتقا پیدا کرده و شبکه های HD قابل نمایش است که این مسئله دارای مشکلاتی نظیر قطعی و شطرنجی شدن شبکه ها خواهد بود چرا که دستگاه از لحاظ سخت افزاری ( پردازنده اصلی ) باید قابلیت پشتیبانی از HEVC را داشته باشد به همین دلیل توصیه این مرکز ( آسان الکترونیک ) به چنین کاری نمیباشد.

آموزش : جهت آموزش کانال یابی گیرنده دیجیتال ها به صفحه آموزش کانال یابی گیرنده دیجیتال مراجعه نمایید !
فروش گیرنده دیجیتال : جهت خرید گیرنده دیجیتال به صفحه فروش گیرنده دیجیتال و دیویدی مراجعه کنید !
نمایندگی تعمیر گیرنده دیجیتال دنای مکسیدر مارشال کنکورد پروویژن کسرا ایکس ویژن آیسن سیماران در اصفهان

ایرادات شایع گیرنده دیجیتال ها :

 • خاموش شدن ناگهانی
 • دیر روشن شدن دستگاه
 • روشن ماندن چراغ استند بای
 • نداشتن صدا و تصویر
 • شطرنجی شدن تصاویر هنگام پخش شبکه ها
 • کم شدن برد کنترل از راه دور و یا عدم کارد
 • نداشتن تصویر در شبک های HD
 • خرابی تیونر
 • عدم کانال یابی در هنگام جستجوی دستی یا اتوماتیک
برد اصلی گیرنده دیجیتال

برد اصلی گیرنده دیجیتال به صورت کامل ( تغذیه سر خود )

فرمت HEVC چیست؟

HEVC در واقع یک روش کدگذاری ویدیویی است که با عنوان H.265 هم شناخته می‌شود، این روش برای فشرده‌سازی بهتر ویدیوها به کار می‌رود و باعث کاهش حجم تصاویر با وجود حفظ کیفیت می‌شود.

روش H.265 /HEVC در مقایسه با روش قبلی   AVC/H.264قادر به کاهش حجم فایل‌ها تا دو برابر بیشتر و حفظ کیفیت تصویر در همان حد را دارد.

این موضوع به‌ویژه در مورد ویدیوهای 4K اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. چرا که با استاندارد AVC حجم این ویدیوها بسیار زیاد شده و با استفاده از HEVC می‌توان ویدیوهای 4K را راحت‌تر پخش کرد.

در موارد اشاره شده فوق شما میتوانید با تماس یا ارسال پیام به واتساپ خدمات توسط تکنسین مربوطه راهنمایی کامل و در اسرع وقت اقدام به تعمیر و سرویس دستگاه خود کنید.

نمایندگی خدمات پس از فروش و تعمیر گیرنده دیجیتال دنای مارشال مکسیدر کنکورد آیسن سیماران ایکس ویژن ایکسویژن استارست در اصفهان –  گیرنده دیجیتال دست دوم بهترین گیرنده دیجیتال – گیرنده دیجیتال 4k قیمت گیرنده دیجیتال سیماران قیمت گیرنده دیجیتال مکسیدر –  قیمت گیرنده دیجیتال دنای – گیرنده دیجیتال مورد تایید صدا و سیما خرید گیرنده دیجیتال در اصفهان – فروش گیرنده دیجیتال در اصفهان – تعمیر گیرنده دیجیتال در اصفهان – خدمات پس از فروش گیرنده دیجیتال در اصفهان – نمایندگی گیرنده دیجیتال گاندو M4 در اصفهان – قیمت کنترل دنای مکسیدر مارشال در اصفهان – تعمیر گیرنده دیجیتال دنای در اصفهان تعمیر گیرنده دیجیتال مکسیدر در اصفهان تعمیر گیرنده دیجیتال مارشال در اصفهان تعمیر گیرنده دیجیتال ایکس ویژن در اصفهان تعمیر گیرنده دیجیتال آیسن در اصفهان تعمیر گیرنده دیجیتال کنکورد در اصفهان تعمیر گیرنده دیجیتال فراسو در اصفهان تعمیر گیرنده دیجیتال دنای در اصفهان تعمیر گیرنده دیجیتال ام فور در اصفهان 


۴ دیدگاه

لیلا هاشمی · 1400/06/06 در 00:38

سلام گیرنده ایکس ویژن دارم جدیدا خیلی طول میکشه تا روشن بشه و بعداز اینکه روشن میشه شبکه ها را کمی شطرنجی میکنه
یه جا گفتن باید آپدیت بشه
باید چیکار کنم؟

  آسان الکترونیک · 1400/06/19 در 13:33

  سلام دستگاه ایراد سخت افزاری داره و احتمالا قسمت تغذیه باید تعمیر بشه طبق آدرس مراجعه کنید و یا در واتساپ خدمات پیام دهید

مسعود · 1400/05/29 در 13:49

سلام بنده یه گیرنده دیجیتال مارک دنای دارم بعد از مدتی کار کردن شبکه ها بهم میریزه و جابجا میشه و باید دوباره کانال یابی مرتب کنم قابل تعمیر هست ؟ بردم تعمیرگاه گفتن از تیونر دستگاه ! چقدر هزینه داره

  آسان الکترونیک · 1400/05/29 در 14:00

  باسلام
  این ایراد نرم افزاری و ارتباطی به تیونر نداره ( لطفا دستکاری نشه ) دستگاه شما باید حتما آپدیت بشه طبق ادرس به نمایندگی مراجعه کنید
  برای کانال یابی گیرنده ها و نکات مربوطه در همین سایت بطور مفصل در بخش آموزش توضیح داده شده
  میتونید به صفحه آموزش کانال یابی گیرنده دیجیتال در همین سایت مراجعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.