تعمیر اسپیکر چمدانی در اصفهان

تعمیر اسپیکر چمدانی در اصفهان

اسپیکر چمدانی همانند دیگر اسپیکر ها وظیفه تقویت صدا به همراه پشتیبانی از USB بلوتوث AUX و .. را دارد که مزیت اصلی این اسپیکر ها قابل حمل بودن توسط دسته های تاشو و چرخ های زیرین و باطری های قدرتمند داخلی است به گونه ای که بعد از شارژ کامل توسط آداپتور مخصوص قابلیت جابجایی در هنگام کار را به کاربر میدهد.

این اسپیکر ها بصورت مونو و تک کانال ارائه و کلیه مدارات آمپلی فایر و تغذیه و بلندگوهای ساب و تیوتر را در خود داشته و با پشتیبانی از بلوتوث و USB نیاز هرکاربری را برطرف خواهد کرد. بطور کلی اسپیکر چمدانی معایبی نیز به همراه دارد از جمله محدود بودن توان خروجی بدلیل محدویت های طراحی منابع تغذیه در این دستگاه ها و استفاده از بلندگو های ساب با کیفیت محدود تر چرا که استفاده از بلندگو های باکیفیت تر نیازمند پاور و منابع تغذیه قوی تر بوده و از طرفی مدارات آمپلی فایر این دستگاه ها بدلیل استفاده از جریان مستقیم باطری های 12 ولت محدود به تقویت کننده های کم توان تری هستند. با توجه به موارد فوق نمیتوان در حد واندازه یک اسپیکر ایستاده خانگی انتظار کیفیت و قدرت خیره کننده ای داشت. اسپیکر های چمدانی در نوع خود مشکلاتی را به همراه دارند که به برخی از آنها اشاره می کنیم :

ایرادات شایع اسپیکرچمدانی :

 • خاموشی کامل
 • قطعی صدا
 • عدم کاکرد USB و بلوتوث
 • مشکلات شارژ پذیری و تخلیه باطری
 • صدای نویز و خش خش در خروجی بلندگو
 • از کار افتادن میکرفن بی سیم
 • شکستگی و قطعی ولوم و کلید ها

در این مرکز (آسان الکترونیک) کلیه خدمات و تعمیرات اسپیکر ها بصورت سریع و در صورت خرابی و نبود قطعات اصلی اقدام به طراحی و جایگزینی مدارات مشابه خواهد شد .

شما میتوانید جهت تعمیر انواع اسپیکر های دیگر به بخش تعمیر اسپیکر مراجعه و یا از طریق تماس و یا پیام به واتساپ خدمات جهت دریافت خدمات اقدام کنید.

نمایندگی تعمیر اسپیکر چمدانی مکسیدر تسکو میکرولب کنکورد مینگو JBL لومکس دیمکس در اصفهان – تعمیر سریع اسپیکر چمدانی در اصفهان – 


۲ دیدگاه

زهرا ص · 1400/06/21 در 23:50

سلام یک عدد اسپیکر چمدانی کنکورد ۱۲۱۰ دارم که شارژ سریع خالی میکنه و تازگی تهیه کردیم ممکنه باطری خراب باشه؟ با گارانتی تعمیر میشه؟

  آسان الکترونیک · 1400/06/22 در 14:59

  بله باطری دستگاه در مرحله اول بررسی و تعویض خواهد شد تعویض باطری در صورت داشتن گارانتی و قبول شرکت مربوطه بصورت گارانتی و رایگان تعویض میشود در صورت عدم پذیرش با مبلغ ۳۰۰ هزار تومان (در شهریور ۱۴۰۰ ) انجام میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.