تعمیر آمپلی فایر فابریک هیوندای کیا در اصفهان

آمپلی فایر فابریک هیوندای کیا

آمپلی فایر فابریک هیوندای کیا بروی خودرو های چون سوناتا اپتیما آزرا و .. بصورت نصب کارخانه ای بوده و از لحاظ قدرت صدا کیفیت و تعداد خروجی ها بصورت کالیبره شده طراحی و تولید میشود. این آمپلی فایر ها با سیم کشی و بلندگو های فابریک و استاندار نیاز هر کاربر نسبت به نصب سیستم های صوتی دیگر را برطرف میکند چرا که دارای 6 الی 8 کانال مجزا برای تفکیک صدا و فرکانس های باس میدرنج و تیوتر میباشد. در نمونه های 8 کانال دو عدد بلندگوی ساب 6 اینچ در عقب و جلوی خودرو چهار عدد بلندگوی میدرنج در درب های خودرو و دو عدد تیوتر در ستون ها داشته که کفیت مطلوبی در اختیار کاربر قرارا میدهد. این آمپلی فایر ها رادای کیفت ساخت بالایی بوده و خرابی آنها بسیار نادر میباشد که عمده ترین دلیل خرابی آنها کارواش و رطوبت و یا اتصالی در خروجی بلندگو ها میباشد.

ایرادات شایع در مانیتور فابریک هیوندای کیا :

  • خاموشی کامل
  • قطعی صدا در خروجی ها
  • صدای نویز

در موارد اشاره شده فوق شما میتوانید با تماس یا ارسال پیام به واتساپ خدمات توسط تکنسین مربوطه راهنمایی کامل و در اسرع وقت اقدام به تعمیر دستگاه خود کنید.

جهت تعمیر مانیتور های خودرو میتوانید به بخش تعمیر مانیتور و پخش ماشین  مراجعه کنید

تعمیر آمپلی فایر سوناتا در اصفهان – تعمیر آمپلی فایر اپتیما در اصفهان – تعمیر آمپلی فایر آزرا در اصفهان – تعمیر آمپلی فایر سانتافه در اصفهان – تعمیر آمپلی فایر توسان در اصفهان – تعمیر آمپلی فایر فابریک ماشین در اصفهان – 

 


۳ دیدگاه

آسان الکترونیک · 1400/06/19 در 14:03

باسلام لطفا از طریق واتساپ خدمات سفارش تعمیر خود را بگذارید همکاران ما راهنمایی لازم را انجام خواهند

B. · 1400/06/03 در 02:56

امپلی فایر مدل sl80 kia &hyundai دارم که با نصب ان صدایی از خروجی باند ها در نمیاید دلیل چیست ؟

    آسان الکترونیک · 1400/06/19 در 14:12

    باسلام برای شما از طریق واتساپ راهنمای های لازم ارسال شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.